Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3710

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Monika spotyka się z Brunem w sprawie imprezy urodzinowej Damiana. Gdy jadą zobaczyć miejsce, w którym ma odbyć się przyjęcie, zauważa ich Cieślik. Dzwoni do żony, ale ona odrzuca połączenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Monika znów spotyka się z Brunem, żeby dogadać sprawę imprezy urodzinowej dla Damiana. Cieślikowej bardzo podoba się scenariusz wydarzenia i przychylniej patrzy na Krawczyka. Gdy razem jadą zobaczyć miejsce, w którym ma odbyć się event, na skrzyżowaniu przypadkiem zauważa ich Damian. Natychmiast dzwoni do żony, ale ta zajęta miłą rozmową z Brunem, odrzuca połączenie. Jej mąż jest w szoku. Tymczasem Kamil jest zmęczony samotną opieką nad niemowlęciem, które czuje jego napięcie i nieustannie płacze. Ziębowa przypomina mu, by troszcząc się o dziecko, nie zapomniał także o sobie i Uli. Każe mu koniecznie znaleźć nianię. Niebawem Kamila odwiedza też dyrektor Adamski z dokumentami do podpisania. Obiecuje mu, że po powrocie z urlopu ojcowskiego nadal będzie ordynatorem. Z kolei komendant Białuski ma do Dexa nietypową prośbę - chce, by ten pomógł poznać smaki młodości jego córce, która zajmuje się jedynie nauką. Gdy dochodzi do jego spotkania z Wiolettą, ta przedstawia mu wyniki testu osobowości. Dex początkowo obraża się, słysząc, że jest kompulsywnym uwodzicielem. Jednak, gdy dziewczyna zaczyna wskazywać mu przyczyny jego zachowania, słucha jej z uwagą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...