Dlaczego ja?: Adam stał się najlepszym ojcem i najbliższym przyjacielem dla córki swojej byłej kochanki (1273)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Adam wraz z żoną wychowuje Beatkę. Pewnego dnia zaczepia go 19-letnia Maria, która twierdzi, że jest jego córką. Rodzi się między nimi więź. Tymczasem małżeństwo mężczyzny przechodzi poważny kryzys.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Codzienny serial, prezentujący historie inspirowane prawdziwymi rozterkami. W każdym odcinku pojawiają się opowieści o zwykłych ludziach, których życie dramatycznie się skomplikowało. Śledzimy zmagania bohaterów tych opowieści z niecodziennymi kłopotami i wraz z nimi szukamy wyjścia z kryzysowej sytuacji.

W tym odcinku

Adam wychowuje córkę, Beatkę, wraz ze swoją żoną Heleną. Pewnego dnia zaczepia go 19-letnia dziewczyna, która przedstawia się jako Maria Łapicka i twierdzi, że jest jego córką. Adam zaczyna się z nią spotykać i stopniowo oboje zbliżają się do siebie. Jednak na skutek pojawienia się nastolatki w życiu mężczyzny jego małżeństwo przechodzi poważny kryzys. Niebawem dochodzi do nieszczęścia - Maria zostaje zepchnięta ze schodów i trafia do szpitala. Helena, która nie ma alibi, staje się główną podejrzaną.

Zobacz także

Ładuję...