Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3709

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ola i Czerski błagają policjantów, żeby uniemożliwili Alanowi wywiezienie dziecka z Polski. Monika planuje niespodziankę na urodziny męża. Jarek Berg umawia ją w tej sprawie z Brunem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Pobita Ola rozpaczliwie prosi, żeby ktoś odebrał Novakowi jej dziecko. Alan każe pani detektyw uciekać z synkiem. Kobieta słucha się go, bo zdaje sobie sprawę, że nic go nie powstrzyma. W tym czasie Ola i Czerski błagają policjantów, żeby uniemożliwili Alanowi wywiezienie dziecka z Polski. Z kolei Dex ma nadzieję, że dzisiaj spotka w szpitalu Wiolę, w której się zakochał. Komendant Białuski ostrzega chłopaka, że niejeden mężczyzna już cierpiał przez jego córkę. Gdy Dex rozmawia z ukochaną, zaczyna rozumieć, co miał na myśli policjant. Po powrocie do domu próbuje zapomnieć o Wioli. Monika planuje niespodziankową uroczystość na urodziny męża. Jarek Berg umawia ją w tej sprawie z Brunem. Gdy Cieślikowa się z nim spotyka, zderzają się, przez co Bruno upada i ma stłuczony nadgarstek, a kobieta złamane markowe okulary przeciwsłoneczne, czego nie chce mu wybaczyć. To nie wróży dobrze ich współpracy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...