Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3707

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Udający troskliwego ojca Novak otrzymuje z przychodni informacje na temat syna. Telefonicznie ostrzega Olę, że zabierze jej dziecko. Zimińska wpada w panikę. Eliza jest pewna, że zostanie mamą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Ola jest przerażona po niedawnych wydarzeniach z udziałem Alana. Udający troskliwego ojca Novak otrzymuje z przychodni informacje na temat sytuacji syna. Telefonicznie ostrzega Olę, że wkrótce zabierze jej dziecko. Zimińska wpada w panikę. Czerski każe jej wyłączyć telefon i usunąć z niego kartę. Nie ma jednak pewności, czy Alan nie namierzył jej kryjówki. Podczas przymusowej przerwy w podróży nad morze Eliza źle się czuje. Jest pewna, że zostanie mamą. Podczas gdy pomoc drogowa zmienia koło, Hania i Junior znajdują pudełeczko, a w nim pierścionek zaręczynowy, który Bruno ma podarować Natalii. Dziewczynka zakłada cenną biżuterię, a niebawem gubi ją w lesie. Zdenerwowany Bruno rozpoczyna gorączkowe poszukiwania pierścionka. Brygidzie nie podoba się pomysł zatrudnienia niani. Nastolatka twierdzi, że może opiekować się Nadią. Obraża Wiktorię, opiekunkę, która przyszła do pracy na dzień próbny. Michał słyszy ich bulwersującą rozmowę. Iga wraca do pracy na komendzie. Nie ufa Kai, mimo że ta wita ją serdecznie i obiecuje wsparcie w razie ewentualnych kłopotów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...