Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3706

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta przyjeżdża do pracy. Okazuje się, że śledczy znaleźli telefon, z którego do niej dzwoniono. Bergowie wraz z Brunem i Natalią wyjeżdżają nad morze. Początek podróży nie jest zbyt przyjemny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Wezwana przez policję Marta przyjeżdża do pracy. Okazuje się, że śledczy znaleźli telefon, z którego dzwoniono do Leśniewskiej. Roma jako jedyna pociesza Martę, że to już koniec jej dramatu. Przed policyjnym przesłuchaniem Lenarska załamuje się. W tym trudnym momencie może liczyć na wsparcie Gęby. Również Tadeusiak dostrzega, jak bardzo jest zdenerwowana. Młodzi Bergowie wraz z Brunem i Natalią wyjeżdżają kamperem nad morze. Krawczyk mówi parze o swoich planach, by poprosić swoją ukochaną o rękę. Podczas podróży Jarek dostrzega, że Eliza jest smutna. Kobieta podejrzewa, że może być w ciąży. Początek podróży nie jest zbyt przyjemny. Natalia zostaje użądlona przez osę. Kiedy Bruno zjeżdża na leśną drogę, uszkadza oponę kampera. Brygida czuje się bezpiecznie w domu Igi. Kiedy jednak odbiera telefon z pogróżkami, jest zdruzgotana. Postanawia nie mówić gospodyni o tym incydencie. Gdy Michał wpada do domu, dziewczyna widzi brak jego akceptacji i niemile go traktuje. Brzozowski i Iga rozmawiają z kilkoma kandydatkami na nianię dla córki. Żadna nie spełnia ich oczekiwań.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...