Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (726)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Nauczyciel wraz z podopiecznymi znajduje w lesie ludzką dłoń. Stróże prawa podejrzewają, że to szczątki nieżyjącego Gustawa Woźniaka. Istnieje powiązanie między nim a jedną z uczennic.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu wrocławskich śledczych, rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zachodzą spore zmiany, a życie kilkorga z nich zostaje wywrócone do góry nogami. Załogę naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z funkcjonariuszek.

W tym odcinku

Podczas szkolnej zabawy nauczyciel i grono jego podopiecznych znajdują w lesie zakopaną w ziemi ludzką dłoń. Stróże prawa zakładają, że należała ona do nieżyjącego już mężczyzny - Gustawa Woźniaka. Istnieje powiązanie między nim a jedną z uczennic, która była obecna, gdy nauczyciel odkrył odciętą rękę. Gdy śledczy trafiają do domu dziewczynki, znajdują tam jej pobitego i nieprzytomnego ojca. Śledczy nie potrafią powiązać kolejnych tropów. Sprawę dodatkowo komplikuje szokujące odkrycie Pakulskiej. Kowalski rzuca pomysł, że być może mają do czynienia z nekrofilem, w związku z czym do dochodzenia dołącza specjalista w tej dziedzinie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...