Alf | sezon 1 odc. 19

(ALF: Wild Thing)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Alf przechodzi zmianę osobowości. Kosmita prosi Tannerów o zamknięcie go na dobę w klatce, jednak mały Brian uwalnia go. Alf znika bez śladu. Tannerowie wyruszają na poszukiwania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Alf niespodziewanie przechodzi zmianę osobowości. Okazuje się, że to normalne zjawisko wśród mieszkańców jego planety. Kosmita prosi Tannerów, by zamknęli go na dobę w klatce i pod żadnym pozorem nie wypuszczali. Jednak mały Brian udaje się zwieść odmienionemu Alfowi i uwalnia go. Wkrótce kosmita znika bez śladu, a Tannerowie wyruszają na jego poszukiwania.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...