Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3705

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas kłótni Mariusz grozi Darkowi, że Kasia dowie się przed ślubem o jego zdradzie. Roma jest zdziwiona nieobecnością Marty w pracy. Kiedy przed budynek podjeżdża radiowóz, wpada w panikę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Czerski i Darek poważnie się kłócą. Mariusz radzi Żbikowi, żeby ten dobrze się zachowywał, bo inaczej Kasia dowie się przed ślubem o jego zdradzie. Słysząc to, mężczyzna rzuca się na Czerskiego. Gdy później przyjeżdża do nowego mieszkania, czeka tam na niego Kasia w kuszącym stroju. Darek nie wie, czy da radę powiedzieć narzeczonej prawdę. Tymczasem Roma zdziwiona jest faktem, że Marta nie przyjdzie do pracy. Kiedy przed budynek podjeżdża samochód policyjny, Lenarska jest bardzo zdenerwowana i zaczyna panikować. Jednak opanowany Gęba czyści telefon Romy z odcisków palców i podrzuca go do łazienki. Igor jest załamany. Czuje, że stracił Elę. Naczelny upomina go, że okres ochronny minął i Nowak powinien wziąć się do pracy. Julka prosi tatę, żeby spotkał się z nią po lekcjach, a kiedy ten przychodzi na miejsce, okazuje się, że córka przyszła z Elą. Dziewczynka próbuje ich pogodzić.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...