Alf | sezon 1 odc. 18

(ALF: Border Song)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Willie przyprowadza do domu małego Luisa, meksykańskiego emigranta, którego ojciec zniknął. Okazuje się, że świetny kontakt ma z nim tylko Alf. Kosmita i chłopiec mają wiele wspólnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Pewnego dnia Willie przyprowadza do domu małego Luisa, meksykańskiego emigranta, którego ojciec niespodziewanie zniknął. Chłopiec nie jest skłonny do zwierzeń i z nikim nie chce rozmawiać. Wkrótce okazuje się, że świetny kontakt złapał z nim Alf. Kosmita i chłopiec odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...