Alf | sezon 1 odc. 17

(ALF: Try to Remember Part 2)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Alf zostaje porażony prądem i traci pamięć. W dodatku wydaje mu się, że jest agentem ubezpieczeniowym, który zdradza żonę z Brendą. Tannerowie chcą mu pomóc, ale on traktuje ich jak wrogów.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Niespodziewanie Alf zostaje porażony prądem. Kiedy dochodzi do siebie okazuje się, że stracił pamięć. W dodatku wydaje mu się, że jest agentem ubezpieczeniowym, który zdradza żonę z kochanką - Brendą. Tannerowie starają się mu pomóc, jednak kosmita jest przekonany, że jego opiekunowie go porwali i traktuje ich jak wrogów. Rodzina postanawia zatem opowiedzieć mu dawne wydarzenia, by przypomniał sobie, kim jest.

Występują

Twórcy

Ładuję...