Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3704

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta cieszy się też, że stalker wreszcie przestał ją dręczyć. Po południu dowiaduje się jednak, że prześladowca pisał do niej z budynku jej stacji. Policjanci szykują tajną akcję, by go namierzyć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Marta życzy Mikołajowi powodzenia w nadchodzących wyborach na prodziekana. Leśniewska cieszy się też, że po jej apelu w telewizji, stalker wreszcie przestał ją dręczyć. Po południu dowiaduje się jednak, że prześladowca pisał do niej z budynku jej stacji. Policjanci szykują tajną akcję - kolejnego dnia telewizja będzie zamknięta, a oni przeszukają wszystkich pracowników. Iga decyduje, że wraca do pracy. Nowa komendantka jest tym faktem bardzo zaskoczona i nie ukrywa swojego niezadowolenia. Tymczasem do Przybysz przychodzi dziewczyna, którą poznała na porodówce. Brygida i jej córeczka potrzebują pomocy, gdyż nie mają, gdzie mieszkać. Iga zabiera je do siebie, nie konsultując tego z Michałem. Z kolei Bogdan wydzwania do Antka i Szarka. Dowiaduje się, że Szarkowski wziął TIR-a i zniknął bez śladu. Berg wie, że zszokowany przyjaciel ucieka przed prawdą. Tymczasem Antek przychodzi do Bogdana z zamiarem zwolnienia się.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...