Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3703

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Novak otrzymuje zdjęcie Czerskiego oraz informacje o miejscu jego pobytu. Berg i Szark dostrzegają, że z portfela Antka wypada zdjęcie młodego Szarkowskiego w towarzystwie pięknej dziewczyny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Wynajęta przez Alana pani detektyw ustala, gdzie przebywa obecnie Czerski. Novak otrzymuje zdjęcie prawnika oraz informacje o miejscu jego pobytu. Pod nieobecność prawnika, ku przerażeniu Anety, zdenerwowany Alan wpada do jego mieszkania. Nachalnie domaga się wiadomości na temat Oli. Kiedy na miejsce przybywa wezwany na pomoc Czerski, Novak krzycząc żąda, by Ola zrzekła się praw do jego syna. Berg i Szark dostrzegają, że z portfela Antka wypada zdjęcie młodego Szarkowskiego w towarzystwie pięknej dziewczyny. Zdenerwowany Jerzy żąda od chłopaka wyjaśnień, skąd ma tę fotografię. Roztrzęsiony chłopak wyjawia, że jest jego synem. Zszokowany Szark nie dowierza tym wieściom. Zamierza jak najszybciej rozmówić się z jego matką. Wychodzi na jaw, że kobieta nie żyje. Iga odwiedza w szpitalu komendanta. Ten utrzymuje, że nie powróci już do służby. Przybysz zaczyna myśleć o powrocie na komendę. Ma jednak świadomość, że będzie musiała być gotowa na poważną przeprawę z Michałem. Kaja oznajmia kolegom, że od teraz pełni obowiązki komendanta. Żaden z nich nie reaguje entuzjazmem. Kiedy nowa przełożona zaprasza podwładnych do pubu, żeby nieco poprawić nastroje, na spotkanie przychodzi jedynie Sławek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...