Alf | sezon 1 odc. 14

(ALF: A Little Bit of Soap)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Alf wygrywa konkurs na kontynuację scenariusza popularnego serialu. Pomysły czerpał z rozmów Kate i jej matki. Tannerowie oglądają odcinek, napisany według jego scenariusza i wpadają w szał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Alf bierze udział w konkursie na kontynuację scenariusza popularnego serialu. Nieoczekiwanie wygrywa. Wkrótce okazuje się, że pomysły czerpał z rozmów Kate i jej matki, Dorothy. Kiedy Tannerowie oglądają odcinek, napisany według scenariusza kosmity wpadają w szał.

Występują

Twórcy

Ładuję...