Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3702

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dex zaprasza na randkę córkę komendanta Białuskiego. Wpada w kłopoty, ponieważ w tym samym czasie zamierzają się z nim spotkać dwie inne dziewczyny, z którymi flirtował. Nalepa ratuje go z opresji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Smolny zabiera Adę na pogotowie. Policjanci radzą jej poddać się obdukcji, a następnie wnieść oskarżenie. Wałecki trafia do aresztu. Kurator proponuje, by dyrektor Zimińska zorganizowała spotkanie z młodzieżą w celu załagodzenia nastrojów po niedawnych wydarzeniach. Uczniowie są jednak zdeterminowani, by zawalczyć o wolność, miłość i inne ważne dla nich wartości. Czerski kontaktuje się z byłą asystentką Alana. Kobieta twierdzi, że widziała, jak Novak w swojej londyńskiej kancelarii traktował Olę. Wielokrotnie ją poniżał i wygłaszał ubliżające komentarze. Lekarz zleca badania synka młodej Zimińskiej, który ma gorączkę. Kiedy matka dziecka przyjeżdża do przychodni, jednak z obecnych tam kobiet rozpoznaje ją ze zdjęcia na plakacie. Zawiadamia Alana, który natychmiast rusza pod wskazany adres. Dex przyznaje się bratu i Ali, że spotkał wspaniałą dziewczynę. Jego wybranka jest córką nowego pacjenta, komendanta policji. Deksowi udaje się zaprosić ją na randkę. Pojawia się jednak problem, kiedy na spotkanie z nim w tym samym czasie są chętne również Luiza oraz pielęgniarka, z którą flirtował. Doktor Nalepa ratuje chłopaka z tej opresji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...