Serialowa nostalgia: PitBull (18)

serial sensacyjny Polska 2008  od 16 lat

W skrócie

Policjanci próbują wyjaśnić przypadek siedemnastolatka, który wypadł z okna na jednym z warszawskich osiedli. Poszkodowany był tzw. przyszywanym wnuczkiem starszych zamożnych ludzi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy stołecznych policjantów. Po wydarzeniach w Magdalence w Wydziale do Walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw zachodzi wiele zmian. Nielat rezygnuje z pracy w policji i wyjeżdża do Irlandii. Nowy naczelnik (Redbad Klijnstra) jest człowiekiem, dla którego bardziej niż sprawa liczy się statystyka. Zdegradowany Barszczyk (Michał Kula) jako policjant operacyjny pracuje w sekcji Gebelsa (Andrzej Grabowski). Do wydziału trafia młoda i pełna zapału policjantka Renata (Hanna Konarowska) oraz gwałtowny i pewny siebie podkomisarz Robert Nimski zwany Łapką (Michał Żurawski).

W tym odcinku

Policjanci próbują wyjaśnić przypadek siedemnastolatka, który wypadł z okna na jednym z warszawskich osiedli. Poszkodowany był tzw. przyszywanym wnuczkiem starszych zamożnych ludzi, którzy nie mieli własnych dzieci. Barszczyk prowadzi sprawę starszej oszustki, która okrada swoje rówieśnice. Naczelnik przyjmuje do pracy młodego policjanta, który niebawem zostaje nazwany przez kolegów Łapką. Swoje pierwsze dni w pracy rozpoczyna on dość dramatycznie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...