Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3701

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kamil pyta Ostrowskiego, czy przejmie na jakiś czas jego obowiązki ordynatora. Hoffer musi zająć się córeczką, Anią. Martwi się Ulą, unikającą kontaktu z siostrą. Nagle sytuacja ulega zmianie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Smolni odkrywają, że Hela nocowała u Grześka - młodzi ludzie zasiedzieli się ponoć nad projektem. Demonstrujący przed szkołą Zimińskiej rodzice nie wpuszczają uczniów do placówki. Młodzież przekrzykuje skandujących dorosłych. Wywiązuje się szarpanina, podczas której ojciec Wałka uderza Adę w twarz. Danka zawiadamia policję. Kamil pyta Ostrowskiego, czy przejmie na jakiś czas jego obowiązki ordynatora. Hoffer musi zająć się córeczką, Anią. Martwi się Ulą, unikającą kontaktu z przyrodnią siostrą. Nagle sytuacja ulega zmianie i nastolatka zabiera niemowlę do siebie. Dzięki temu ojciec może się zdrzemnąć. Dex podrywa pielęgniarkę na dyżurze. Upomina go Nalepa. Jakiś czas później widzi, jak praktykant przytula opuszczającą szpital Alę. Potem w bufecie staje się świadkiem sytuacji, gdy chłopak próbuje umówić się z Luizą. Wówczas Lew traci cierpliwość. Tymczasem niesfornemu Dexowi wpada w oko córka komendanta Białuskiego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...