Hawaje 5-0: Wiara (8)

(Hawaii 5.0: Mana'o)

serial kryminalny USA 2010-2011  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Badając zabójstwo byłego partnera Danny'ego zespół boryka się z wydziałem spraw wewnętrznych, kilkoma podłymi gliniarzami i potężnym kartelem narkotykowym.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Hawaii 5.0 to nowy wydział stanowy policji federalnej, który stawia sobie za zadanie uwolnienie Hawajów od zbrodni. Ekipą dowodzi zdeterminowany w swej pracy detektyw Steve McGarrett (Alex O'Loughlin). Wśród jego podwładnych jest detektyw Danny "Danno" Williams (Scott Caan), policjant świeżo przeniesiony z New Jersey, który zdecydowanie woli drapacze chmur od nasłonecznionych wybrzeży. W drużynie jest także Chin Ho Kelly (Daniel Dae Kim), detektyw policji pracujący już niegdyś w Honolulu, były protegowany ojca McGarretta, niesłusznie oskarżony przed laty o korupcję. Do zespołu dołącza także kuzynka China, piękna i nieustraszona Kono Kalakaua (Grace Park). Ta będąca świeżo po akademii policyjnej rodowita mieszkanka Hawajów za wszelka cenę pragnie pozyskać sobie miejsce wśród elity wydziału.

W tym odcinku

Danny jest w szoku, gdy dowiaduje się, że jego dawny partner Meka Hanamoa został zamordowany. Na dodatek okazuje się, że mężczyzna był zamieszany w aferę korupcyjną. Sprawę bada wydział spraw wewnętrznych. Danny pragnie oczyścić imię kolegi. Oddział McGarretta przygląda się tajemniczym zdarzeniom, które poprzedziły zabójstwo Meki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...