The Real Housewives. Żony Warszawy (5)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczestniczki programu często rozmawiają o Monice, która niedawno do nich dołączyła. Uważają, że do nich nie pasuje. Kobieta jako jedyna nie dostała zaproszenia na urodziny Ani. Czuje się wykluczona.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Pieniądze, emocje, intrygi, sojusze i konflikty, a wszystko to w luksusowym wydaniu. Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, w końcu doczekał się polskiej wersji. Uczestniczki programu: Anita Kuś-Munsanje, Magdalena Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Kasia Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska, zostały wybrane podczas castingów. Wszystkie odniosły życiowy sukces, a na swoją pozycję zapracowały same. To kobiety biznesu z różnych branż - m. in. kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej czy high-tech. Łączą je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy, i zamiłowanie do drogich rzeczy.

Ostatnio głównym tematem rozmów występujących w programie pań jest nowa uczestniczka show, Monika. Wszystkie uważają, że nie pasuje ona do ich stylu życia. Głośna i pewna siebie kobieta jako jedyna nie dostała zaproszenia na urodziny Ani. Czuje się wykluczona.

Zobacz także

Ładuję...