Alf | sezon 1 odc. 6

(ALF: For Your Eyes Only)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Alf słucha radia. Interesuje go zwłaszcza jedna ze słuchaczek, samotna Jody, która poszukuje przyjaciół. Kiedy dowiaduje się, że dziewczyna jest niewidoma, chce spotkać się z nią osobiście.

Oglądaj w telewizji

Pon 26.02 8:00
Warner TVlogo
Pon 26.02 18:40
Warner TVlogo

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Alf słucha programu w radiu. Zaczyna interesować się jedną z jego uczestniczek, samotną Jody z Los Angeles, która poszukuje przyjaciół. Kiedy dowiaduje się, że dziewczyna jest niewidoma, podejmuje decyzję, aby spotkać się z nią osobiście. Słuchając Jody, Alf odkrywa, że bardzo wiele ich łączy, choćby na przykład poczucie obcości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...