Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3699

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta sprawia wrażenie silniejszej niż poprzedniego dnia. Podczas programu opowiada o swojej sytuacji, a potem zaczyna grozić stalkerowi. Roma jest przestraszona. Sławka irytuje nowa szefowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Marta sprawia wrażenie silniejszej niż poprzedniego dnia. Podczas programu Leśniewska opowiada o swojej sytuacji, a potem zaczyna grozić stalkerowi. Roma jest zaskoczona, ale też przestraszona. Sławka irytuje nowa szefowa, Kaja. Zastępująca Igę policjantka przywiązuje sporą wagę do biurokracji. Słysząc narzekania Dziedzica, w odwecie planuje zablokować jego urlop. Konflikt narasta, wreszcie oboje zostają wezwani do komendanta Białuskiego. Urządzają awanturę w obecności przełożonego, który... dostaje zawału. Hela i Grzesiek obklejają auto Wałeckiego tęczowymi naklejkami. Jakiś czas później funkcjonariusze wzywają młodego Smolnego na przesłuchanie. Krzysztof towarzyszy synowi. Broni go, sugerując, by sprawdzili monitoring. Na nagraniu widać, jak Wałecki nęka Grzegorza. Po powrocie do biura starszy Smolny prosi Adę o napisanie artykułu dotyczącego konfliktu w szkole Zimińskiej.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...