Barwy szczęścia | odc. 2851

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalii udaje się porozmawiać z ukochanym, gdy ten wychodzi na spacer. Po chwili Cezary traci przytomność i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Kowalscy wraz z Mateuszem przygotowują paczkę dla Soni.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Natalii udaje się wreszcie porozmawiać z ukochanym, gdy ten wychodzi na spacer. Po chwili Cezary nagle traci przytomność i w ciężkim stanie trafia do szpitala. Matka Rawicza na widok Zwoleńskiej wpada w złość i od razu wyrzuca ją z kliniki. Kowalscy wraz z Mateuszem przygotowują paczkę dla Soni. Pracownik zakładu karnego nie zgadza się jednak na przekazanie osadzonej maskotki od jej syna. Podczas widzenia matka chłopca się załamuje. Ma też pretensje do Dominiki. Przeszkadza jej to, że Eliza uważa się za babcię Mateusza. Justin organizuje sesję zdjęciową pracowników hotelu. Bierze w niej udział również Karolina. Amelia i Bożena dostrzegają, że Bruno wykazuje duże zainteresowanie portretami recepcjonistki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...