Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3698

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Alana dociera informacja, że Czerski wypytywał o niego pracowników kancelarii. Naciska na panią detektyw, by podjęła zdecydowane działania. Kobieta zjawia się na Wspólnej, gdzie rozpoznaje Daniela.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Do Alana dociera informacja, że Czerski wypytywał o niego pracowników kancelarii. Naciska na panią detektyw, by podjęła bardziej zdecydowane działania. Kobieta pojawia się na Wspólnej, gdzie rozpoznaje Daniela. W aucie Brzozowskiego dostrzega dziecięcą grzechotkę. Śledzi chłopaka aż do mieszkania, a potem wraca tam z Novakiem. Ojciec Wałeckiego robi przed szkołą awanturę Grześkowi i Heli z powodu "tęczowych piątków". Później na korytarzu kłóci się jeszcze z Bednarczukową. Młody Smolny traci cierpliwość, zdecydowanie odpowiada mężczyźnie. Sytuacja eskaluje. Po lekcjach Grzegorz mści się na Wałeckim. Marta ponownie otrzymuje wiadomość od prześladowcy. Tymczasem zarząd telewizji chce, żeby prowadziła program na zmianę z Romą. Gęba każe Lenarskiej odmówić - w przeciwnym razie ujawni, że to ona jest stalkerem Leśniewskiej. Gębowski ma do kobiety jeszcze jedną sprawę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...