Para do gara. Ona mówi, on gotuje (10)

reality show Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Uczestnicy przygotują kotlet jagnięcy i gnocchi, które przybiorą różne formy. Podczas gotowania Karolina i Paweł będą rapowali. Kasia oraz Mirek pokażą, że istnieją pary, które wszystko robią razem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Gospodarzem programu jest Mateusz Gessler, kucharz, restaurator i autor książek. W każdym odcinku show widzowie zobaczą rywalizację trzech par uczestników - małżeństw, rodzeństw lub par przyjaciół. Zawalczą oni o zwycięstwo i nagrodę pieniężną za najlepiej przyrządzone danie według przepisu prowadzącego. Na wstępie gospodarz zademonstruje uczestniczkom, jak wykonać potrawę. Panie nie będą mogły robić notatek ani towarzyszyć swoim partnerom podczas gotowania. Kiedy opuszczą studio, do akcji wkroczą panowie. Każdy z mężczyzn musi przygotować danie jak najbliższe oryginału, w ściśle określonym czasie i pod dyktando swojej partnerki, obserwującej go na ekranie i porozumiewającej się z nim przez zestaw słuchawkowy. Oceny i punktacji gotowych potraw uczestniczki dokonają podczas degustacji z zasłoniętymi oczami, a na koniec swoje punkty przyzna także prowadzący.

Uczestnicy przygotują kotlet jagnięcy i gnocchi, które przybiorą różne formy. Podczas gotowania Karolina i Paweł z Ostródy będą rapowali i sprawdzą zawartość soli w soli. Izabela i Arkadiusz z Wrocławia zabłysną włosko brzmiącą nazwą zwykłych polskich kopytek. Tymczasem Kasia oraz Mirek pokażą, że istnieją pary, które wszystko robią razem.

Twórcy

Ładuję...