Zakochani po uszy (199)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Policja przygotowuje się do akcji odbicia Tymona. Sonia nie ma pojęcia, że on i Olgierd ukartowali porwanie i działają w zmowie. Przestępca zostaje zatrzymany, jednak dochodzi do tragicznego wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Policja przygotowuje się do akcji odbicia Tymona. Sonia nie ma pojęcia, że on i Olgierd ukartowali porwanie i działają w zmowie. Przestępca zostaje zatrzymany, jednak dochodzi do tragicznego wypadku. Podczas próby ucieczki bandyta strzela do Tymona, który stanął na linii ognia. Nieprzytomny chłopak z raną brzucha zostaje przewieziony do szpitala i przechodzi operację. Sonia obwinia się o to, co się stało. Kuba jest załamany po nieudanej nocy z Paulą. Dziewczyna obawia się, że przestała mu się podobać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...