Alf | sezon 1 odc. 2

(ALF: Strangers in the Night)

serial komediowy USA 1986-1987  b.o.
zdjęcie

W skrócie

Tannerowie zostawiają Briana pod opieką sąsiadki. Mają obawy, czy Alf nie narobi zamieszania. Kosmita nie może usiedzieć w miejscu i straszy nerwową kobietę. Ona myśli, że grasuje włamywacz.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W dach garażu państwa Tannerów uderza uszkodzony statek kosmiczny z planety Melmac. Jego pasażer - włochaty stwór Alf - pozostaje na Ziemi, próbując przystosować się do nowych warunków. Dzieci państwa Tannerów - Lynn (Andrea Elson) i Brian (Benji Gregory) od pierwszej chwili pałają sympatią do Alfa, natomiast rodzice - Kate (Anne Schedeen) i Willie (Max Wright) odnoszą się do nowego lokatora z nieco większym dystansem... Zwłaszcza głowa rodziny ma problemy z zaakceptowaniem włochatego intruza. Alf robi jednak wszystko, by stać się pełnoprawnym członkiem familii. Jego zachowanie nieraz doprowadza jednak w domu do komicznych i kłopotliwych sytuacji.

W tym odcinku

Tannerowie zostawiają Briana pod opieką sąsiadki, pani Ochmonek. Mają jednak pewne obawy, czy znajdujący się w domu Alf nie narobi zamieszania. Kosmita oczywiście nie potrafi usiedzieć na miejscu i zaczyna straszyć nerwową kobietę. Jest ona przekonana, że w domu grasuje włamywacz. Wkrótce okazuje się, że w pobliżu pojawia się prawdziwy bandyta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...