Barwy szczęścia | odc. 2850

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rawiczowa liczy na to, że Cezary nie odzyska wspomnień. Zaczyna też namawiać go do wzięcia szybkiego ślubu z Sofią. Karolina dowiaduje się, że Stański przyjechał na rozprawę w sprawie ataku na Rafała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców Zakrzewia. Widzowie poznają perypetie m.in. rodu Marczaków, Kasi Górki (Katarzyna Glinka) oraz jej bliskich, Huberta (Marek Molak) i jego żony Klary (Olga Jankowska). Ich codzienne troski, dramaty, małżeńskie kłopoty, lecz także chwile radości w rodzinnym gronie i sukcesy na polu zawodowym składają się na rzeczywistość osiedla "Pod Sosnami".

W tym odcinku

Rawiczowa nadal okłamuje swojego syna. Liczy na to, że Cezary nie odzyska wspomnień. Zaczyna też namawiać go do wzięcia szybkiego ślubu z Sofią. Malwina radzi Natalii, aby zwróciła się z prośbą o pomoc do Darka Janickiego. Będący przedstawicielem Józka Sałatki mężczyzna może zajrzeć do mieszkania, które wynajmuje Sofia, by wziąć aktualny numer telefonu Cezarego. Karolina dowiaduje się, że Stański przyjechał na rozprawę w sprawie ataku na Rafała. Od razu się z nim kontaktuje. Bruno oddycha z ulgą, gdy zostaje skazany na rok prac społecznych i terapię. Dobre wieści przekazuje jednak najpierw Różańskiej zamiast swojej żonie. Dominika wręcza Mateuszowi list od Soni. Opowiada mu też kolejne wymyślone historie o pobycie jego matki na Islandii. Sebastian martwi się, że ich kłamstwa wyjdą w końcu na jaw.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...