Lombard. Życie pod zastaw 13 (679)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Klaudia po rozstaniu z mężem próbuje dowieść, że nikt nie jest jej potrzebny. Z trudem utrzymuje dzieci. Ma długi. Teściowa, Bogumiła, bardzo się o nią martwi. Postanawia przejąć opiekę nad wnukami.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Klaudia po rozstaniu z mężem próbuje dowieść, że nikt nie jest jej potrzebny. Z trudem utrzymuje dwójkę dzieci. Ma długi. Jej teściowa, Bogumiła, bardzo się o nią martwi. Chce, by Klaudia pogodziła się z jej synem. Gdy ten pomysł kończy się niepowodzeniem, postanawia przejąć opiekę nad wnukami. Ekstrawagancka kobieta chce sprzedać swoje obrazy. Lolek uświadamia sobie, że to znana malarka. Roman uważa, że klientce podoba się Karol. Boguś i Zefel odwiedzają lombard. Zamierzają wziąć udział w castingu.

Występują

Zobacz także

Ładuję...