Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3697

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zimińscy czekają na Czerskiego. Ich mieszkanie obserwuje pani detektyw, którą zatrudnił Alan. Mariusz prosi o kontakt do osoby mogącej potwierdzić, że Novak znęcał się nad narzeczoną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Zimińscy czekają na Czerskiego. Ich mieszkanie obserwuje pani detektyw, którą zatrudnił Alan. Mariusz prosi o kontakt do osoby mogącej potwierdzić, że Novak znęcał się nad narzeczoną. Olę dręczą wyrzuty sumienia - za długo ukrywa się u Daniela i Ady. Tymczasem druga z dziewczyn wyraźnie zaczyna być zazdrosna. Karol wraca do domu po tym, jak przez całą noc szukał Ali. Dziewczyna widzi, jak Magda całuje jej ojca i wyznaje mu miłość. Nie może na to patrzeć. Jakiś czas później Dex dostrzega, że na jego oddział trafia... właśnie partnerka brata. Kasia prosi tatę o pomoc przy wykańczaniu mieszkania. Słowa młodej kobiety słyszy Antek. Oferuje wsparcie. Bogdan decyduje się go zatrudnić. Szark i Wiącek planują powitać nowego pracownika w szczególny sposób. Nagle Antek słyszy wołanie o pomoc - Szark zostaje zmiażdżony przez wielkie koło. Rusza na ratunek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...