Totalne remonty Szelągowskiej 6 (4/13)

program rozrywkowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Widzowie znów zobaczą, jak wielką siłę ma dobro. Zgłoszony przez rodzinę i przyjaciół bohater otrzyma nagrodę. Metamorfoza rozpoczyna się od niespodzianki.

Oglądaj w telewizji

Pt 5.07 22:00
HGTVlogo

Opis

W szóstym sezonie "Totalnych remontów Szelągowskiej" pojawią się kolejni bohaterowie dnia codziennego, których specjalnymi mocami są dobre serce oraz nadludzka siła w czynieniu dobra. Wszystkim tym osobom brakuje tylko czasu na zadbanie o siebie. Na szczęście z pomocą zjawiają się Dorota Szelągowska i jej niezawodna ekipa filmowa. Pracowali już wspólnie przy dziesięciostopniowym mrozie czy upale wynoszącym trzydzieści pięć stopni. Pokonali Polskę od Gdańska do Czeladzi, od Białegostoku do Kutna, od Żelkowa do Nowych Staroźrebów. Niespodziewane przybycie prowadzącej zaskakiwało uczestników, gdy byli w pracy, na ulicy, u fryzjera lub działali charytatywnie.

W wyniku wypadku, którego doświadczyła w dzieciństwie, Beata nie jest w pełni sprawna. Porusza się o kulach i ma uszkodzone kręgi szyjne. Po tragicznej śmierci swojego partnera samotnie wychowuje nastoletnią córkę Wiktorię. Mimo wielu przeciwności losu Beata pracuje i pomaga innym. Prowadzi w Warszawie sklep medyczny, a w weekendy uczy się w technikum dla dorosłych, by zdobyć wykształcenie technika ortopedy. Przekazała sprzęt dla stołecznej kliniki reumatologicznej. Jest również bardzo zaangażowana w promowanie sportu dla osób z niepełnosprawnościami. Każdego roku aktywnie wspiera organizatorów mistrzostw w rugby na wózkach. Beata i Wiktoria mieszkają w małym mieszkaniu w stolicy. Pani domu od lat marzy o remoncie, aby przystosować lokum do swoich możliwości fizycznych. Bardzo brakuje jej miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Dorota Szelągowska szuka ciekawych rozwiązań wnętrzarskich, by sprostać oczekiwaniom domowniczek i spełnić ich marzenia o wygodnym domu.

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...