Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3696

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dex wpada w kłopoty. Córka reanimowanej przez niego pacjentki chce iść do sądu. Nalepa stara się wytłumaczyć kobiecie, że stażysta uratował jej matkę. Kasia i Darek mają dla Bogdana niespodziankę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Dex ponownie wpada w kłopoty. Córka reanimowanej przez niego pacjentki chce iść do sądu. Nalepa stara się wytłumaczyć kobiecie, że stażysta uratował przecież jej matkę. Karol martwi się o Alę, która niedawno dowiedziała się o romansie ojca z Magdą. Dziewczyna umawia się z tatą. Wykrzykuje mu, że go nienawidzi. Następnie... znika. Kasia i Darek zapowiadają się z wizytą u Bogdana. Mają dla Berga niespodziankę. Franek zastanawia się, czy siostra jest w ciąży. Kiedy ona informuje bliskich o oświadczynach Żbika, ojciec odczuwa ulgę. Postanawia jednak poważnie porozmawiać z przyszłym zięciem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...