Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3695

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta przeżywa, że przez prześladowcę nie dopełniła obowiązków. Przeczuwa koniec kariery. Darek żąda od Czerskiego, by nie zbliżał się do Kasi. Mariusz daje rywalowi do zrozumienia, że wie o zdradzie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Załamana Marta przeżywa, że przez psychopatycznego prześladowcę nie dopełniła obowiązków. Kiedy prezes przekazuje Leśniewskiej swoją decyzję - ma dzielić się prowadzeniem programu z Romą - przeczuwa ona koniec swojej kariery. Wszyscy gratulują Lenarskiej. Nastrój kobiecie psuje Gęba, który zaczyna ją szantażować. Darek żąda od Czerskiego, by nigdy więcej nie zbliżał się do Kasi. Mariusz daje rywalowi do zrozumienia, że wie o jego zdradzie z Anetą. Kasia szykuje romantyczny wieczór ze Żbikiem. Nie zna planów ukochanego. Nieoczekiwanie zjawia się u niej Siwek.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...