Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3694

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alan zleca detektywom poszukiwania synka. Po powrocie do Zimińskich słyszy dzwonek telefonu Danki. Zaczyna przeszukiwać jej torebkę, ale zostaje przyłapany przez Marka. Wyrzuca on zięcia z mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Przerażona Marta otrzymuje wiadomość od prześladowcy tuż przed wejściem na antenę. Wysyła on Leśniewskiej filmik, który przedstawia Stefanka wsiadającego do jego auta. Kobieta natychmiast opuszcza studio, by odszukać dziecko. Ekipa jest zaskoczona, a Brycki decyduje, że wyjątkowo obok Gębowskiego program poprowadzi Roma. Wieczorem Gęba poznaje tożsamość stalkera Marty - to właśnie Lenarska. Alan zleca detektywom poszukiwania synka. Mają też odebrać malucha Oli. Po powrocie do mieszkania Zimińskich słyszy dzwonek telefonu Danki. Zaczyna grzebać jej w torebce, ale zostaje przyłapany przez wściekłego Marka. Ten wyrzuca zięcia z mieszkania. Rozwód Anety przebiega bez problemów. Darek odnosi sukces, zaś po rozprawie zawiadamia Siwek, że rezygnuje ze swojego honorarium. Informuje ją też o swoich planach. Chce poprosić Kasię o rękę. Była żona rozszyfrowuje Żbika. Zamierza kupić jej milczenie odnośnie zdrady.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...