Lombard. Życie pod zastaw 13 (675)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Prostolinijny Jonasz nie potrafi znaleźć partnerki. Po serii niepowodzeń postanawia wziąć udział w kursie podrywu prowadzonym przez Doriana. Fanka kultury gotyckiej chce sprzedać gitarę.

Oglądaj w telewizji

Wt 23.07 2:00
TV Puls 2logo

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Prostolinijny Jonasz nie potrafi znaleźć partnerki, choć szuka prawdziwej miłości. Po serii przykrych niepowodzeń postanawia wziąć udział w kursie podrywu prowadzonym przez bezczelnego Doriana. Fanka kultury gotyckiej przychodzi do lombardu, by sprzedać gitarę i zdobyć pieniądze na nową - czarną z motywem pająka. Hofer jest urzeczony dziewczyną. Składa jej pewną propozycję. Benia w drodze do pracy zauważa, jak przed lombardem modelka pozuje do zdjęć przed fotografem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...