Twisted Metal: WLUDRV (1/10)

(WLUDRV)

serial komediowy USA 2023  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

W postapokaliptycznym świecie miasta są fortecami. Poza nimi żyją przestępcy oraz ludzie trudniący się transportowaniem różnych towarów. Jeden z nich, John Doe, zostaje zaproszony do San Francisco.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Produkcja powstała na podstawie popularnej serii gier wideo. Jej akcja toczy się w świecie po przeprowadzonym na ogromną skalę cyberataku. Miasta są twierdzami otoczonymi murami. John Doe (Anthony Mackie) wiedzie życie outsidera, trudniąc się dostarczaniem towarów z miejsca na miejsce. Pewnego dnia dostaje szansę na lepsze życie. Musi tylko dowieźć tajemniczą przesyłkę z Nowego Chicago do San Francisco. W podróży przez postapokaliptyczne pustkowia towarzyszy mu złodziejka samochodów, Quiet (Stephanie Beatriz). Razem mierzą się z dzikimi przestępcami prowadzącymi siejące zniszczenie maszyny. Na ich drodze staje także pewien szalony klaun.

W tym odcinku

W postapokaliptycznym świecie miasta są otoczonymi murami fortecami. Poza nimi żyją jedynie przestępcy oraz ludzie trudniący się transportowaniem różnych towarów. Jeden z nich, cierpiący na amnezję kierowca John Doe, po raz pierwszy zostaje zaproszony do San Francisco. Wpływowa Raven składa mu propozycję. Jeśli odbierze z Nowego Chicago pewną paczkę i przywiezie ją do niego, będzie mógł zamieszkać tu na stałe. Ponieważ jest to dla Johna szansa na lepsze życie, zgadza się, mimo iż trasy tej jak dotąd nikomu nie udało się pokonać, a on ma tylko 10 dni, by wywiązać się z tego trudnego zadania.

Występują

Ładuję...