Zakochani po uszy (198)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Bartek namawia Sonię, by zawiadomiła policję o próbie porwania. W międzyczasie odzywa się do niej prawnik z wiadomością, że po przesłuchaniu nagrań trafił na pewien trop. Dziewczyna jest szczęśliwa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Bartek namawia Sonię, by zawiadomiła policję o próbie porwania. W międzyczasie odzywa się do niej prawnik z wiadomością, że po przesłuchaniu nagrań trafił na pewien trop. Dziewczyna jest szczęśliwa. Pod wpływem impulsu pomiędzy nią a Bartkiem dochodzi do pocałunku, a zakochany chłopak wyznaje jej swoje uczucia. Sonia jest gotowa zerwać z Tymonem. Okazuje się jednak, że został on uprowadzony przez Olgierda, który żąda za jego uwolnienie wszystkich obciążających go materiałów. Bartek natychmiast zawiadamia Tomka. Paula i Kuba przygotowują się do randki. Zapowiada się szalona noc.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...