Zakochani po uszy (197)

telenowela Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Tymonowi w ostatniej chwili udaje się uratować Sonię przed porwaniem. Żąda, by dziewczyna zostawiła sprawę ojca i Olgierda. Ta mówi mu o dowodach, jakie zgromadziła przeciwko przestępcy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja losów Asi (Katarzyna Grabowska), Piotra (Michał Meyer) i Tomka (Dariusz Wieteska) oraz ich bliskich i znajomych. Młoda pani weterynarz zdecyduje się pójść za głosem serca i wybierze w końcu mężczyznę, z którym chce spędzić życie. Ich wspólna droga nie będzie jednak usłana różami, napotkają na wiele problemów. Sylwia (Kamila Kamińska) zapłaci wysoką cenę za wszystkie okrutne czyny, których się dopuściła. Jednak nic nie będzie w stanie powstrzymać jej przed planowaniem kolejnych intryg. W serialu pojawią się również nowe postacie, które namieszają w życiu znanych już widzom bohaterów.

W tym odcinku

Zaalarmowanemu przez Bartka Tymonowi w ostatniej chwili udaje się uratować Sonię przed porwaniem przez bandytów. Żąda, by dziewczyna zostawiła sprawę ojca i Olgierda. Ta mówi mu o wszystkich dowodach, jakie zgromadziła przeciwko przestępcy. Olgierd daje Tymonowi kilka godzin na zdobycie obciążających go nagrań. Kiedy dowiaduje się, że Sonia jest z chłopakiem w ciąży, wykorzystuje to, by ją szantażować.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...