Lombard. Życie pod zastaw 13 (674)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wędkarz Maruszak opowiada w lombardzie o koledze, który zmaga się z arachnofobią. Ma pomysł, jak go wyleczyć. Klient kupuje drogi zegarek. Anka skądś kojarzy mężczyznę, o czym mówi Kazimierzowi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

W nauczycielce angielskiego, Mariannie Wojtys, podkochuje się wielu licealistów, m.in. nieśmiały Tadzio Sroka. Łukasz, szkolny podrywacz, zakłada się z kolegą, że zdobędzie anglistkę. Zapalony wędkarz Maruszak opowiada w lombardzie o koledze, który zmaga się z arachnofobią. Ma pomysł, jak go z tego wyleczyć. Anka i Tanek wątpią w skuteczność jego metody. Inny klient kupuje drogi zegarek. Anka skądś kojarzy mężczyznę, o czym mowi szefowi. Kazimierz ogląda nagranie z monitoringu. Jest bardzo zdenerwowany, gdy odkrywa, kto zakupił zegarek.

Występują

Zobacz także

Ładuję...