Morderstwa w Midsomer 7 (2)

(Midsumer Murders 7: Bad Tidings)

serial kryminalny Wielka Brytania 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sierżant Dan Scott z Londynu zostaje nowym partnerem inspektora Toma Barnaby'ego. Tymczasem córka tego ostatniego, Cully, boryka się ze zorganizowaniem szkolnego zjazdu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial "Morderstwa w Midsomer" to współczesny, toczący się w pięknych, wiejskich okolicach Anglii film pełen barwnych postaci i tajemniczych intryg. Wśród ekscentrycznych i nieskrępowanych mieszkańców miasteczka poznamy spokojnego, z opanowaniem tropiącego zbrodnie inspektora Barnaby i jego młodszego, powolnego asystenta sierżanta Troya. Ci dwaj będą musieli rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw mających miejsce w różnych okolicznych miejscowościach, pełnych zadbanych, otoczonych wypielęgnowanymi ogródkami domków z koronkowymi firankami w oknach. Okolice te są znane pod nazwą Midsomer. Co prawda wydaje się, że te sielskie miejscowości stały się schronieniem dla znacznie większej ilości morderczych psychopatów niż najbardziej zaniedbane, wielkomiejskie getta.

W tym odcinku

Do zespołu inspektora Barnaby'ego dołącza detektyw z policji londyńskiej, sierżant Dan Scott. Wkrótce dochodzi do kilku morderstw. Pierwszą ofiarą jest Fiona Thompson, która zraniono kilkakrotnie długim nożem. Wracała do domu z imprezy flamenco w Midsomer Maslow. Świadkowie zapamiętali niepokojący dźwięk na miejscu zbrodni. tymczasem Cully ma problemy z organizacją szkolnego zjazdu.

Występują

Twórcy

Ładuję...