Na Wspólnej | sezon 21 odc. 3693

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czerski ma dla Oli dobre wieści - dowody potwierdzają, że Alan znęcał się nad nią. Od razu składa wniosek o zakaz zbliżania się. Dex zostaje wyrzucony z praktyk za samowolną akcję ratowania pacjentki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Basi, Weroniki i Romana oraz ich rodzin. Każdy stanie przed nowym wyzwaniem. Zawsze może jednak liczyć na pomoc bliskich. Kamil Hoffer zmaga się z poważnymi konsekwencjami rozpadu swojego małżeństwa z Zuzą, do którego sam doprowadził za sprawą romansu z Anną Kolendą. Michał Brzozowski, zmęczony zachowaniem Igi Przybysz, podejmuje decyzję o wyprowadzce. Ich związek wisi na włosku. Mężczyzna ma też problemy w firmie prowadzonej z Iloną Zdybicką. Włodek Zięba próbuje złapać złodzieja grasującego w kamienicy. Arek Ostrowski razem z Lwem Nalepą przeprowadzają bardzo ważną operację... na psie. Jego żona Ewa odkrywa zaskakującą tajemnicę matki.

W tym odcinku

Czerski ma dla Oli dobre wieści - jego zdaniem dowody, które mu dostarczyła, jasno potwierdzają, że Alan znęcał się nad narzeczoną. Mariusz od razu składa wniosek dotyczący zakazu zbliżania się Novaka do młodej Zimińskiej. Tymczasem on podejmuje zdecydowane działania. Rozkleja na mieście zdjęcia wybranki oraz ich syna, z informacją o sporej nagrodzie za pomoc w odnalezieniu obojga. Ola wpada w panikę, podczas gdy jej rodzice są załamani. Dex zostaje wyrzucony z praktyk za to, że podjął samowolną akcję ratowania pacjentki. Dostaje jednak drugą szansę po interwencji Nalepy u dyrektora Adamskiego. Lew przekazuje decyzję przełożonego szpitala studentowi, a zaraz potem daje mu poważną lekcję pokory. Mama informuje Alę o zdradzie ojca. W dodatku dziewczyna dowiaduje się, że to Magda jest kochanką ojca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...