Lombard. Życie pod zastaw 13 (673)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Alina chce sprzedać unikalny mebel. Prosi o wycenę. Niebawem zaprasza do domu poznanego w sieci mężczyznę. Nie ma pojęcia, co jej grozi. Lolek orientuje się, że Sylwia chce się z nim pogodzić.

Oglądaj w telewizji

Czw 18.07 2:00
TV Puls 2logo

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Alina chce sprzedać unikalny mebel. Prosi o wycenę w lombardzie. Kazimierz jest też zainteresowany porcelanowymi figurkami. Proponuje zakup, ale Alina odmawia - są dla niej ważne. Jeszcze tego samego dnia kobieta zaprasza do domu poznanego w sieci mężczyznę. Nie ma pojęcia, co jej grozi. Sylwia odwiedza Lolka w lombardzie. Ten orientuje się, że dziewczyna chce się pogodzić. Radek spotyka się w knajpie z Violą, Suzi i Charlottą. Mają co świętować. Bobik chce zastawić doniczkę, która jest również sejfem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...