Morderstwa w Midsomer 7 (1)

(Midsumer Murders 7: The Green Man)

serial kryminalny Wielka Brytania 2003  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Inspektor Barnaby prowadzi dochodzenie w sprawie szkieletów, które odkryto po zawaleniu się tunelu. W międzyczasie Troy poszukuje mordercy miejscowego samotnika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Serial "Morderstwa w Midsomer" to współczesny, toczący się w pięknych, wiejskich okolicach Anglii film pełen barwnych postaci i tajemniczych intryg. Wśród ekscentrycznych i nieskrępowanych mieszkańców miasteczka poznamy spokojnego, z opanowaniem tropiącego zbrodnie inspektora Barnaby i jego młodszego, powolnego asystenta sierżanta Troya. Ci dwaj będą musieli rozwiązywać skomplikowane sprawy morderstw mających miejsce w różnych okolicznych miejscowościach, pełnych zadbanych, otoczonych wypielęgnowanymi ogródkami domków z koronkowymi firankami w oknach. Okolice te są znane pod nazwą Midsomer. Co prawda wydaje się, że te sielskie miejscowości stały się schronieniem dla znacznie większej ilości morderczych psychopatów niż najbardziej zaniedbane, wielkomiejskie getta.

W tym odcinku

Współpraca Barnaby'ego (John Nettles) i Troya (Daniel Casey) dobiega końca, ponieważ Troy zdał egzaminy na inspektora i ma zostać przeniesiony. Joyce Barnaby (Jane Wymark) zostaje uwięziona w tunelu zapadłego kanału. Podczas akcji ratunkowej w ukrytej komnacie zostaje odkrytych siedem szkieletów. Tymczasem w lesie Midsomer Worthy zostaje zastrzelonych pięciu mężczyzn, znanych z konfliktów z prawem. O zbrodnie oskarża się miejscowego włóczęgę Toma. Troy zajmuje się sprawą zabójstw, Barnaby natomiast prowadzi śledztwo dotyczące odnalezionych szczątków ludzkich. Mimo że sześć znalezionych szkieletów pochodzi z XVIII stulecia, to jeden z nich jest o wiele młodszy.

Występują

Twórcy

Ładuję...