Na dobre i na złe | odc. 890: Powroty, pożegnania

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Gloria przywozi niemowlę z Rwandy, które ma problemy z sercem. Beger od razu operuje dziecko. Do szpitala trafia Martyna, której Bart usunął glejaka. Okazuje się, że guz znów się pojawił.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze, którzy codziennie walczą o zdrowie i życie swoich pacjentów, podejmując trudne decyzje. Także w życiu prywatnym mierzą się z licznymi wyzwaniami, przeżywając sukcesy i porażki. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. prof. Stefana Trettera, Maksymiliana Begera czy Joanny Gawryło.

W tym odcinku

Do szpitala w Leśnej Górze prosto z Afryki przyjeżdża Gloria. Lekarka przywozi ze sobą niemowlę z Rwandy o imieniu Mojżesz. Mały pacjent ma problemy z sercem. Doktor Beger decyduje się od razu go operować. Po zabiegu stan malca gwałtownie się pogarsza. Krasucka się załamuje. Między Glorią a Maksem dochodzi do kłótni, gdy lekarz uznaje, że Mojżeszowi nie da się już pomóc. Tadek usiłuje na nowo zbliżyć się do Krasuckiej. Na oddział neurologiczny trafia nastoletnia Martyna, u której kilka lat temu Bart operował glejaka. Okazuje się jednak, że guz mózgu odrósł. Pacjentka zaskakuje lekarzy, twierdząc, że nie chce być operowana. Gdy w sprawę leczenia dziewczyny wtrąca się Bart, Markiewicz jest o krok od wybuchu. Skłóceni neurolodzy w końcu trafiają do Agaty. Woźnicka nie zgadza się, by Artur wrócił do pracy, ale popiera jego plan opieki nad nastolatką. Tuż przed zabiegiem Martyna nieoczekiwanie prosi Tadka, by ten ją pocałował. Agata nie zgadza się, by Asia wzięła urlop. Syn Gawryło w dalszym ciągu ma problemy ze zdrowiem i cierpi na ataki paniki. Blanka pociesza załamaną koleżankę. Przekonuje lekarkę, że Radwan jest dobrym ojcem i na pewno dobrze zaopiekuje się chłopcem. Ostatecznie urlop bierze Krzysztof, podczas którego wyjeżdża z synem z miasta. Całuje Blankę na pożegnanie i obiecuje, że niebawem wróci.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...