Lombard. Życie pod zastaw 13 (671)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Szesnastoletni Patryk nie ma podejścia do dziewczyn. Podkochuje się w przyjaciółce Adzie. Jego babcia, która zajmuje się nim od śmierci matki, podpowiada wnuczkowi, by kupił dziewczynie prezent.

Oglądaj w telewizji

Wt 16.07 2:00
TV Puls 2logo

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Szesnastoletni Patryk nie ma podejścia do dziewczyn. Podkochuje się w przyjaciółce Adzie. Jego babcia, która zajmuje się nim od śmierci matki, podpowiada wnuczkowi, by kupił dziewczynie prezent. Patryk w lombardzie wybiera bransoletkę, ale gdy wręcza podarek Adzie rzuca nieprzemyślaną uwagę. Uraża tym dziewczynę. Kolega chłopaka, Szymon, pokazuje mu filmy vlogera, który uważa się specjalistką od związków. Tanek od razu podważa jego wiarygodność. Anka jest zdruzgotana treściami znalezionymi w sieci. Alicja i Beata postanawiają spróbować joggingu w towarzystwie Michaela. Barski ma dość gości. Felek i Mateusz proszą Tanka, by pomógł im przepędzić z boiska opryszków.

Występują

Zobacz także

Ładuję...