Chicago P.D. 10: Niech krwawi (1)

(Chicago P.D.: Let It Bleed)

serial kryminalny USA 2022  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Losy policjantów czuwających nad bezpieczeństwem mieszkańców Chicago. W zespole dochodzi do zmiany szefa. Voight musi uporać się z żałobą po śmierci informatorki Anny i stawić czoło nowemu zagrożeniu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Zespół policjantów, którymi do niedawna dowodził Hank Voight (Jason Beghe), dba o bezpieczeństwo mieszkańców Chicago. W tym sezonie szef ekipy usiłuje sobie radzić z kolejnymi trudnościami. Zmiany nie omijają struktury zespołu, co prowadzi do nowych konfliktów i wyzwań, w tym do zmiany na stanowisku szefa ekipy. Relacje między Kim Burgess (Marina Squerciati) a Adamem Ruzkiem (Patrick John Flueger) są wyjątkowo napięte. Kobieta podejrzewa, że jej partner coś przed nią ukrywa. W jednym z odcinków śledczy ścigają skazańca, który porywa więzienną karetkę i bierze za zakładnika jednego ze strażników.

W tym odcinku

Zespół policjantów, którymi do niedawna dowodził Hank Voight (Jason Beghe), dba o bezpieczeństwo mieszkańców Chicago. W tym sezonie struktura i charakter pracy ekipy mocno się zmieniają, co prowadzi do nowych konfliktów i wyzwań. Kim podejrzewa, że Adam coś przed nią ukrywa, co bardzo komplikuje ich wzajemne relacje. Voight musi nie tylko uporać się z żałobą po śmierci swojej informatorki Anny, ale też stawić czoła nowemu zagrożeniu. Zawodowe stosunki między nim, Upton i Jayem nie należą do najłatwiejszych. W zespole dochodzi do zmiany szefa.

Występują

Twórcy

Ładuję...