Lombard. Życie pod zastaw 13 (670)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wojtuś to 23-latek z lekkim upośledzeniem umysłowym i podopieczny Domu Opieki Stałej. Pewnego dnia chłopak znajduje w łazience zwłoki innego pensjonariusza. Pomoc w śledztwie oferuje Paprot.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Wojtuś to 23-latek z lekkim upośledzeniem umysłowym i podopieczny Domu Opieki Stałej. Pewnego dnia chłopak znajduje w łazience zwłoki innego pensjonariusza. Beton i Robert próbują wydobyć z Wojtusia jakieś informacje, ale ten jest sparaliżowany strachem. Nieoczekiwanie pomoc w śledztwie oferuje Paprot. Lolek wciąż chowa urazę do Sylwii. Problemy prywatne wpływają na nastrój Karola także poza domem. Mężczyzna nie potrafi dogadać się z Romanem. Ma również wrażenie, że wszyscy mają do niego pretensje. W końcu Sylwia proponuje, by od siebie odpoczęli. Klient lombardu zwraca się do pracowników z dziwną prośbą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...