Szadź 3 (3/7)

serial kryminalny Polska 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Wolnickiemu (Maciej Stuhr) udaje się zdobyć zaufanie młodej dziewczyny, która zjawiła się w Srebrnej Górze, by uczestniczyć w rekolekcjach. Tempa nabiera też znajomość Piotra z Karoliną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mija rok od próby zamordowania Lili (Anna Ilczuk) i ucieczki Piotra Wolnickiego (Maciej Stuhr). Obecnie mężczyzna musi żyć w ukryciu, przeniósł się do małej miejscowości. Jej mieszkańcy postrzegają go jako tajemniczego nieznajomego, który usiłuje zacząć tu wszystko od nowa. Niestety, mroczna natura przybysza znów dochodzi do głosu... Jednocześnie Piotr poznaje Karolinę (Magdalena Popławska), co przykuwa uwagę m.in. Maćka (Piotr Trojan) i jego matki, Miry (Jowita Budnik). Tymczasem zwolniona ze służby Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska) nie może przestać myśleć o sprawie Wolnickiego. On jednak umiejętnie zaciera ślady, podrzuca też policji dowody świadczące o jego śmierci. Mrówiec (Bartosz Gelner) i Wrońska (Karolina Gorczyca) dalej pracują w dochodzeniówce. Nie wiadomo, czy będą zdolni poświęcić własną karierę, żeby ująć mordercę, który oficjalnie został uznany za zmarłego.

W tym odcinku

Wolnickiemu udaje się zdobyć zaufanie młodej dziewczyny, która zjawiła się w Srebrnej Górze, by uczestniczyć w rekolekcjach. Tymczasem tempa nabiera również znajomość Piotra z Karoliną. To nie podoba się to Maćkowi. Postanawia on wziąć sprawy w swoje ręce.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...