Komisarz Alex 19: Kobieta z autokaru (242)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Sochoń (Jacek Knap) zajmuje się sprawą Agnieszki, która zginęła od ciosu nożem. Niebawem miała wyjść za mąż. W Warszawie spotkała się z byłym chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi. Komisarz Adam Wilczak (Wojciech Czerwiński) rozwiązuje kolejne kryminalne zagadki. Pomagają mu młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra), komisarz Marta Grabska (Beata Fido) i aspirant Jagoda Waligóra (Dorota Krempa). Policjanci mogą liczyć na doskonale wyszkolonego psa o imieniu Alex. W tym sezonie Wilczaka zastąpi komisarz Andrzej Sochoń z Zakopanego.

W tym odcinku

Autokarem z Warszawy do Łodzi przyjeżdża nieznajoma. Niebawem ginie od ciosu nożem. Nie ma przy sobie dokumentów, Alex znajduje jedynie ulotkę salonu sukien ślubnych. Tymczasem pewna kobieta zgłasza zaginięcie Agnieszki, z którą miała się spotkać po jej przyjeździe do stolicy, a od 12 godzin nie ma z nią kontaktu. Rozpoznaje w denatce przyjaciółkę. Za tydzień miała ona wyjść za mąż. Jeszcze w Warszawie spotkała się ze swoim byłym chłopakiem, który wciąż był o nią bardzo zazdrosny. Andrzej i Bogna jadą tam, by go przesłuchać. W czasie podróży nieoczekiwanie zbliżają się do siebie. Inspektor Bugaj nie chce jednak mieszać spraw zawodowych i prywatnych. Siostra Sochonia, Kasia, spotyka się z Gutkiem. Jej brat jest temu przeciwny. Chce, by dziewczyna wróciła do Krakowa i skończyła studia. Ona jednak się buntuje. To nie koniec problemów komisarza. Alex zaczyna się zachowywać inaczej niż zwykle. Przestaje również reagować na swoje imię.

Występują

Twórcy

Ładuję...