Lombard. Życie pod zastaw 13 (668)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Mężczyzna, który przygotowuje się do biwakowania z narzeczoną, chce kupić w lombardzie przenośny prysznic i toaletę. Okazuje się, że jego ukochana nie przepada za tym rodzajem wypoczynku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Paweł pracuje na siłowni jako trener personalny. Koledzy drwią z niego, ponieważ jako wolontariusz pojawia się w szpitalach jako klaun. Jest również ochroniarzem na bramce w dyskotece. Pewnego dnia jego obowiązki poza pracą skutkują tym, że kolega po fachu trafia na SOR. Jeden z pracowników lombardu zgadza się zastąpić Pawła w szpitalu. Kazimierz opowiada Betonowi o podejrzanym zachowaniu Dziadkowskiego. Policjant obiecuje, że będzie miał oko na gangstera. Lombard odwiedza klient przygotowujący się na biwak z narzeczoną. Chce kupić przenośny prysznic i toaletę. Okazuje się, że jego ukochana nie przepada za biwakowaniem. Anka odwodzi klienta od tego pomysłu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...