Lombard. Życie pod zastaw 13 (667)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Lombard odwiedza dziewięcioletnia Pola z matką. Dziewczynka poprosiła o jeża pigmejskiego na komunię i teraz musi zakupić klatkę. Zwierzęciem zachwyca się Mieszko, którego mama jest ateistką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Lolek (Jerzy Górski), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty.

W tym odcinku

Dariusz Bieliński bardzo dba o swoją rodzinę, ale sytuacja w jego wsi sprawia, że łatwo traci nad sobą panowanie. Okolicę terroryzuje recydywista Władek - napada ludzi, zmusza do płacenia haraczy, być może kogoś zgwałcił. Nawet policja obawia się interweniować. Dariusza wyprowadza z równowagi informacja, że Władek zaczepiał jego żonę, a synek przez niego miał wypadek. Lombard odwiedza dziewięcioletnia Pola z matką. Dziewczynka poprosiła o jeża pigmejskiego na komunię i teraz musi zakupić klatkę. Zwierzęciem zachwyca się Mieszko, którego mama jest ateistką. Chłopiec też chce iść do komunii, by otrzymać prezenty. Hofer szuka inspiracji w religii. Ma pewne plany związane z Mieszkiem. Dziadkowski opuszcza więzienie. Przejeżdżając opodal lombardu, pozdrawia Kazimierza.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...