Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny (708)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Kaśka dostała propozycję przeniesienia do Warszawy. Jej matka pojawia się we Wrocławiu, żeby namawiać córkę do przyjęcia nowej funkcji. Funkcjonariuszka bada okoliczności samobójstwa kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W życiu wrocławskich śledczych, rozwiązujących zagadki najcięższych zbrodni, zachodzą spore zmiany, a życie kilkorga z nich zostaje wywrócone do góry nogami. Załogę naczelnika Kubisa (Marek Włodarczyk) oprócz śledztw, jakimi zajmują się na co dzień, czeka też wyjątkowe wyzwanie - sprawa seryjnego mordercy, ogarniętego obsesją na punkcie jednej z funkcjonariuszek.

W tym odcinku

Kaśka dostała propozycję przeniesienia do Komendy Głównej w Warszawie. Jej matka osobiście pojawia się we Wrocławiu, żeby namawiać córkę do przyjęcia nowej funkcji, ale Lipka nie chce nawet o tym myśleć. Nie wie, że kobieta gra w znacznie bardziej złożoną grę. Funkcjonariuszka razem z Olką sprawdza okoliczności samobójstwa Haliny Zawistowskiej, która skoczyła z własnego balkonu w kamienicy. Policjantki odkrywają, że drzwi na balkon zostały zamknięte od wewnątrz i w sprawie brał udział ktoś jeszcze. Wpadają na trop złodzieja okradającego starsze osoby pod pretekstem sprawdzania stanu ich tarasów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...